Praleisk pramogų kupiną dieną Lietuvos zoologijos sode

Pamatyk didžiausią Lietuvoje egzotinių gyvūnų ekspoziciją. Zoologijos sode pasijusite tarsi mieste atsiradusiose džiunglėse, kadangi galėsite aplankyti net penkių pasaulio žemynų atstovus ir išvysti daugiau nei 2000 skirtingų gyvūnų rūšių. Savo riaumojimu jus pasitiks liūtai, šūkaus beždžionės, stebins įvairiaspalvės papūgos. Žemutinėje zoologijos sodo dalyje, tarsi Afrikoje, jus pasitiks ilgakaklės žirafos, antilopės ar zebrų bandos.

Pažink egzotiškus gyvūnus iš arčiau. Zoologijos sodas kasdien siūlo interaktyvias programas, kurių metu galėsite pažinti jus dominančius gyvūnus. Iš gyvūnų prižiūrėtojų išgirsite istorijas apie egzotiškus gyvūnus ir išbandysite savo drąsą: kiekvienas norintis galės liesti ir nugalėti baimę šaltakraujui ropliui ar šešiakojui vabzdžiui, palaikyti žaltį ar paliesti smauglį. Zoologijos sode patys galėsite pašerti ruonį, stebėsite, kaip savo grobį medžioja tigrai bei leopardai, padėsite ruošti skanėstus zebrams, žirafoms ar netgi kengūroms!

Mokykis ZOOmokyklėlėje. Atvykus į zoologijos sodą galėsite dalyvauti edukacinėse programose arba ekskursijose, kurias kasdien veda ZOOMokyklėlės edukologės. Galėsite rinktis netgi iš septynių skirtingų ekskursijų temų. Norintys pažinti zoologijos sodą patys turės galimybę naudotis išmaniąja audiogido programėle – tai patogus būdas vesti ekskursijas didelėms lankytojų grupėms. Jeigu negalite atvykti pas mus, mielai aplankysime jus. Mažieji gyvūnėliai – vabzdžiai ir paslaptingiausi žemės gyventojai – ropliai, pasirengę kelionei, užsakant išvažiuojamąją edukacinę programą.

Pramogauk renginiuose. Atbundančiai gamtai skirta „Žemės diena“, rudenį palydintis „Moliūgiadienis“, ekstremali ir vienintelė Lietuvoje „ZOONaktis“, pažinti sodo užkulisius leidžianti „Gyvūnų prižiūrėtojo diena“, mažųjų lankytojų pamėgta „Zuikių mokykla“ ir daugelis kitų renginių laukia jūsų zoologijos sode, Kauno mieste.