Paskelbta: 24 liepos, 2019

Pasaulinė tigrų diena

Šių gyvūnų riaumojimą tikrai yra girdėję visi gyvenantys Lietuvos zoologijos sodo kaimynystėje. O ateiti į svečius, į šių plėšrūnų namuką išdrįsta tikrai ne visi zoologijos sodo lankytojai. Apie kokius gyvūnus mes čia kalbame? Ogi apie amūrinius tigrus – didžiausius kačių šeimos atstovus! Kaune įsikūrusiame Lietuvos zoologijos sode, gyvena du į Tarptautinę raudonąją knygą įrašyti amūriniai tigrai – patelė Norda ir patinas Edas.

_x000D_
_x000D_

Liepos 29 d. nuo 14 val. Lietuvos zoologijos sode, prie tigrų namelio minėsime Pasaulinę tigrų dieną! Kviečiame švęsti ją drauge ir sužinoti daug įdomybių apie šias didžiausias pasaulio kates!  Edukaciniame renginyje „Pasaulinė tigrų diena“ jūs išgirsite:

_x000D_
_x000D_

Tigrų prižiūrėtojų pasakojimą apie Lietuvos zoologijos sode gyvenančius tigrus;
_x000D_
Kodėl amūrinių tigrų zoologijos soduose gyvena daugiau negu laukinėje gamtoje ir kokios priemonės yra taikomos išsaugoti šiems gyvūnams;
_x000D_
Kokia mėsa gardžiausia šiems plėšrūnams;
_x000D_
Taip pat galėsite išbandyti žaislus, su kuriais žaidžia mūsų tigrai Edas ir Norda. Bei patys galėsite pagaminti jiems užimtumo priemonių;
_x000D_
Turėsite galimybę žaisti atmintį lavinantį žaidimą apie tigrų porūšius;
_x000D_
Bei sužinoti dar daug idomybių apie šiuos nepaprastus gyvūnus! 

_x000D_
_x000D_

Dėmesio! Pirmiesiems 50 lankytojų, liepos 29 d. 14.00 val., atėjusiems prie tigrų namelio, padovanosime vaikiškas knygeles su papildyta realybe „Mylimukai. Lietuvos zoologijos sodo gyventojai“.

_x000D_
_x000D_

 

_x000D_