Kaip mus rasti

 

Radvilėnų pl. 21, 50299 Kaunas, Lietuva
Žiūrėti žemėlapyje

Iki zoologijos sodo stotelės autobosais: 3, 10, 37
Viešojo transporto tvarkaraščiai

Atvažiavus pas mus automobiliu, už stovėjimą mokėti nereikia. Papildomas stovėjimo aikšteles savaitgaliais galite rasti prie KTU Chemijos fakulteto, Radvilėnų pl. 19.

Kontaktinė informacija

Telefonas
+370 37 332540
+370 682 11810
Faksas
+370 37 332196
El. paštas
info@zoosodas.lt
Darbuotojų elektroninio pašto adresai sudaromi pagal šią schemą nenaudojant lietuviškų raidžių: pilnas darbuotojo vardas.pavarde@zoosodas.lt
(jei darbuotojas turi kelis vardus rašomas pirmas)

Administracija

Aurimas Didžiokas Direktorius +370 37 330827 +370 686 25505 aurimas.didziokas@zoosodas.lt
Benas Arūnas Noreikis Vyriausiasis biologas +370 620 20860 benas.noreikis@zoosodas.lt
Aistė Judickytė Sekretorė +370 37 332540 info@zoosodas.lt

Finansų skyrius

Vida Gegužinskaitė Skyriaus vedėja +370 37 331430 vida.geguzinskaite@zoosodas.lt
Vilma Valiulienė Vyresnioji ekonomistė vilma.valiuliene@zoosodas.lt
Regina Jasukaitytė Buhalterė regina.jasukaityte@zoosodas.lt

Bendrųjų reikalų skyrius

Paulius Beinaris Skyriaus vedėjas +370 620 20160 paulius.beinaris@zoosodas.lt
Birutė Lekešytė Vyriausioji personalo inspektorė birute.lekesyte@zoosodas.lt
Svetlana Ambrazienė Darbų saugos specialistė +370 682 11060 svetlana.ambraziene@zoosodas.lt
Aleksandras Sakutis Techninių priemonių specialistas +370 615 75511 aleksandras.sakutis@zoosodas.lt
Laura Baublytė Pirkimų specialistė +370 686 25666 laura.baublyte@zoosodas.lt

Aptarnavimo skyrius

Algirdas Vilimas Skyriaus vedėjas +370 687 94562 algirdas.vilimas@zoosodas.lt
Vilija Dauderienė Skyriaus vedėjo pavaduotoja +370 687 94608 vilija.dauderiene@zoosodas.lt
Renaldas Ambrasas Sandėlininkas renaldas.ambrasas@zoosodas.lt

Komunikacijos ir edukacijos skyrius

Lina Andriuškaitė Skyriaus vedėja +370 686 25444 lina.andriuskaite@zoosodas.lt
Ieva Petraškaitė Reklamos vadybininkė +370 620 20167 ieva.petraskaite@zoosodas.lt
Rimantas Zajankauskas Vyr. vadybininkas rimantas.zajankauskas@zoosodas.lt
Rūta Jačionienė Vyresnioji dailininkė ruta.jacioniene@zoosodas.lt
Violeta Lazarevičienė Edukologė +370 682 11852 violeta.lazareviciene@zoosodas.lt

Kanopinių žinduolių skyrius

Rimgailė Pėtelytė-Brazaitienė Skyriaus vedėja +370 687 94754 rimgaile.petelyte-brazaitiene@zoosodas.lt
Gerda Janeliūnaitė Vyresnioji zoologė +370 687 94023 gerda.janeliunaite@zoosodas.lt

Plėšriųjų žinduolių skyrius

Angelė Grebliauskienė Skyriaus vedėja +370 687 94572 angele.grebliauskiene@zoosodas.lt
Jelena Trasauskienė Vyresnioji zoologė +370 687 94576 jelena.trasauskiene@zoosodas.lt

Paukščių skyrius

Raimonda Varlauskienė Skyriaus vedėja +370 687 94548 raimonda.varlauskiene@zoosodas.lt
Rasa Mikuličienė Vyresnioji zoologė +370 687 94354 rasa.mikuliciene@zoosodas.lt

Šaltakraujų gyvūnų skyrius

Alma Pikūnienė Skyriaus vedėja +370 687 94539 alma.pikuniene@zoosodas.lt
Rasa Jautakienė Vyresnioji herpetologė +370 687 94945 rasa.jautakiene@zoosodas.lt

Veterinarijos skyrius

Viktoras Siniauskas Skyriaus vedėjas +370 687 94538 viktoras.siniauskas@zoosodas.lt
Ramūnas Sidaras Vyresnysis veterinarijos gydytojas ramunas.sidaras@zoosodas.lt
Rimantas Antanas Garalevičius Vyresnysis veterinarijos gydytojas +370 682 11816 rimantas.garalevicius@zoosodas.lt
Vilda Jucytė Veterinarijos felčerė vilda.jucyte@zoosodas.lt
Jonas Šimkus Vyresnysis zoologas jonas.simkus@zoosodas.lt

Pašarų skyrius

Vytas Skamarakas Skyriaus vedėjas +370 600 23072 vytas.skamarakas@zoosodas.lt
Vilma Vasiliauskienė Vyriausioji laborantė +370 686 25554 vilma.vasiliauskiene@zoosodas.lt
Kristina Guzaitienė Vyresnioji entomologė kristina.guzaitiene@zoosodas.lt