Paskelbta: 20 liepos, 2020

Lietuvos zoologijos sode galimybė pabendrauti su dar daugiau gyvūnų!

Turbūt nesumeluosime, jei sakysime, kad kiekvienas gyvūnų mylėtojas yra nors kartą pasvajojęs, kaip smagu būtų pabendrauti su savo augintiniu ar kokiu nors tai laukiniu gyvūnu. Apie tai praėjusiais metais atvykusi į Lietuvos zoologijos sodą pasvajojo ir įmonės MB „Colifa“ direktorė Evelina Čiurlionė. Pasitelkusi chatbot – susirašinėjimo robotą, susietą su Facebook „Messenger“ programėle, ji su komanda sukūrė interaktyvų edukacinį projektą „Prakalbink zoologijos sodo gyvūnus“ ir prakalbino keturis Lietuvos zoologijos sode gyvenančius gyvūnus. Pokalbio metu, atsakinėdami į gyvūnų užduodamus klausimus lankytojai ne tik sužinojo daug įdomios informacijos apie kalbinamus gyvūnus, bet ir laimėjo puikių prizų. Iš viso, per 14 projekto savaičių, burtų keliu buvo išrinkti net 56 gyvūnus kalbinę lankytojai, kuriems atiteko kvietimai į įvairias Kauno miesto pramogų erdves.

Džiaugiamės, kad šis projektas sulaukė tokio didelio Lietuvos zoologijos sodo lankytojų įsitraukimo. Todėl su džiaugsmu pranešame, kad jau dabar kviečiame atvykti į Lietuvos zoologijos sodą ir pabendrauti su keturiais naujais, MB „Colifa“ prakalbintais Lietuvos zoologijos sodo gyvūnais!

Zoologijos sodo lankytojai savo išmaniųjų telefonų pagalba nuskenavę specialų QR kodą esantį prie gyvūno voljero, atsidurs Facebook „Messenger“ programėlėje, kur su jais pokalbį pradės ruonis Kajus, baltapetė jūrinė erelė Kamčiatka, krokodilinis kaimanas Krokas ir lama vardu Bala. Būkite pasiruošę atsakyti į pačius įmantriausius šių gyvūnų užduodamus klausimus, kadangi jie pasiruošę kalbėtis be užuolankų! Baltapėtė jūrinė erelė Kamčiatka nesigėdins atskleisti savo svorio, ruonis Kajus pripažins, kad yra tikras žuvies gurmanas ir pasakys, kiek kilogramų žuvies per dieną jis suvalgo, lama vardu Bala bes pirštu į tą, kuris jų šeimoje sukelia daugiausia barnių, o krokodilinis kaimanas Krokas atskleis, kiek dantų per gyvenimą jis pameta. Su lankytojais toliau bendraus ir praėjusiais metais prakalbinti gyvūnai: žirafos, raganosės iguanos, baltosios pelėdos ir arktiniai vilkai.

Bendraujant su šiais gyvūnais ne tik sužinosite be galo įdomių faktų apie juos, bet ir turėsite galimybę laimėti puikių prizų! Iš viso, per 22 projekto savaites, burtų keliu bus išrinkti net 176 gyvūnus kalbinę lankytojai, kuriems atiteks vertingi prizai! Prizus projekto dalyviams dovanoja: „Vilko kartodromas“, „RIO sporto arena”, lazerių erdvė „KA-ringas”, „DP60“ pabėgimo kambarys, „Aqua spektras”, „Žalioji dėžutė” ir „Irena Oliver” įmonės. Su savo mylimais gyvūnais išmaniųjų telefonų pagalba galite bendrauti ir būnant namuose, QR kodų ieškokite Lietuvos zoologijos sodo Facebook paskyroje!