Paskelbta: 11 gruodžio, 2023

Magiškos Kalėdinės dirbtuvės laukinės gamtos apsuptyje

Magiškos Kalėdinės dirbtuvės laukinės gamtos apsuptyje

Pasitikdamas jaukiausias metų šventes, po daugiau nei dvejų metų rekonstrukcijos vartus atvėręs Lietuvos zoologijos sodas kviečia visus kauniečius ir miesto svečius gruodžio 15-17 dienomis į Kalėdines dirbtuves.

Gražiausių metų švenčių, Šv. Kūčių ir Šv. Kalėdų belaukiant, kviečiame atrasti gamtos paslaptis ir pasinerti į stebuklingą laukinės gamtos pasaulį. Šventiškai pasipuošęs Lietuvos zoologijos sodas visus didelius ir mažus gruodžio 15-17 d. 12:00-17:00 val. kviečia į gerų darbų dirbtuves, trumpam stabtelėti ir pasimėgauti jaukiausių artėjančių švenčiu laukimu laukinės gamtos apsuptyje.

Šiuo metu zoologijos sode galite susipažinti su 200 gyvūnų rūšių, iš kurių daugiau nei 50 yra saugomos. Po rekonstrukcijos, per artimiausius penkerius metus, saugomų rūšių skaičių ketinama didinti ir taip dar labiau prisidėti prie buveinių ir gyvūnų rūšių išsaugojimo ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Atvykę lankytojai galės pirmą kartą susitikti su atkeliavusiais naujais gyvūnais bei po dviejų metų pertraukos vėl išvysti pasiilgtus senbuvius.

Lietuvos zoologijos sodo egzotariumo viduje vyksiančiose kūrybinėse dirbtuvėse užsiėmimų ras kiekvienas – gaminsime Kalėdines dovanas sode laikomiems gyvūnams: dovanas dėžutes kuzimandzėms, Kalėdinius namelius gyvatėms, pakabinamus ryškius žaislus vėžliams, išradingas saldainių dėžutes beždžionėms ir kitas dovanas. Sužinosite, ką galima dovanoti skirtingoms gyvūnų rūšims ir koks dovanų įpakavimas yra saugus. Taip pat kursime Kalėdinius eglutės žaisliukus, atvirutes, kurios bus perduotos vienišiems senoliams. Dekoruosime ir vaišinsimės savo kurtais desertais. Mažylius kviesime pasipuošti veidukus, o jų tėvelius drauge išgerti šventiškos arbatos.

Kurkime šventiškas akimirkas kartu!

Visos renginio veiklos yra įskaičiuotos į bilieto kainą. Bilietus įsigyti galite čia: https://bilietai.zoosodas.lt/ arba Lietuvos zoologijos sodo kasose.

Nespėjusius ar negalinčius sudalyvauti šventinėse dirbtuvėse, pasipuošęs Lietuvos zoologijos sodas lauks visą mėnesį.

Darbo laikas šventiniu laikotarpiu: 24 d. ir 31 d. 10:00-17:00 val. Kitomis dienomis sodas dirba įprastai.

Iki pasimatymo!

Atrask, pažink, išsaugok!