Paskelbta: 25 spalio, 2016

Parsinešk zoologijos sodo gyvūnus namo

Ar dažnai vaikščiodami Lietuvos zoologijos sode pasvajojate, kaip būtų smagu savo namų svetainėje paglostyti žirafą, o virtuvėje valgyti kartu su ruoniu? Visa tai tikrai įmanoma! Zoologijos sodo kasose galite įsigyti spalvinimo knygelę „Mylimukai“. Tačiau tai ne įprasta spalvinimo knygelė, o interaktyvi. Ji suteikia galimybę parsinešti zoologijos sodo gyvūnus namo ir juos glostyti bei liesti.

Visa tai įmanoma dėka šių laikų technologijų, nes įdiegus į išmanųjį telefoną ar planšetę programėlę „Lithuanian Zoo“ ir nukreipus telefoną į knygelėje esantį gyvūno vardą – gyvūnas atgyja. 4D gyvūnai reaguoja į prisilietimus ir glostymą bei skleidžia garsus, kuriuos jau girdėjote apsilankę zoologijos sode. Be viso to, išskirtinėje spalvinimo knygelėje sužinosite, kuo maitinasi gyvūnai, kaip elgiasi ir iš kur kilę.

„Spalvinimo knyga „Mylimukai“ ypatinga, nes atitinka laikmetį ir pritaikyta šiuolaikiniams vaikams. Jie nori ištirti virtualias erdves, o tai suteikia ši knygelė. Be to, vaikai turi galimybę ir sužinoti įdomius faktus apie mylimiausius zoologijos sodo gyvūnus“, – apie knygelę kalbėjo įmonės UAB „Hanas“, kuri prisidėjo prie knygelės išleidimo, direktorius Haroldas Narusevičius.