Paskelbta: 29 balandžio, 2017

Stūgaujantis zoologijos sodo sezono atidarymas – nauji namai vilkams ir burbulų fiesta

Balandžio 30 d. Lietuvos zoologijos sode vyko įspūdinga pavasario šventė – sezono atidarymas. „Stūgaujančio sezono“ atidarymo metu lankytojų laukė įvairios pramogos, edukaciniai užsiėmimai ir žinoma, patys egzotiškiausi gyvūnai.

Taip pat šventės metu buvo atidarytas ir arktinių vilkų voljeras, kurį rėmėjų dėka zoologijos sodas padidino net tris kartus. Todėl du zoologijos sode gyvenantys vilkai Sagutė Baltukas, atkeliavę iš Čekijos zoologijos sodo, jau gali džiaugtis erdviais ir kokybiškais namais. Vienas pagrindinių arktinių vilkų rėmėjų – Mechanizuotoji pėstininkų brigada „Geležinis vilkas“. „Šiais metais birželio 6 d. brigada ,,Geležinis Vilkas‘‘ minės savo 25-asias įkūrimo metines, todėl brigados vilkai aukodami prisidėjo prie arktinių vilkų erdvesnio voljero įrengimo, tuo pagerindami jų gyvenimo sąlygas“ – apie sprendimą paremti arktinius vilkus sakė mechanizuotosios pėstininkų brigados ,,Geležinis Vilkas‘‘ vadas plk. Mindaugas Steponavičius. Taip pat prie vilkų gyvenimo sąlygų prisidėjo ir tokios įmonės kaip „Bauen“, „Ampas“, „Heidelbergcement Klaipėda“ bei baikerių klubas „Vilkai MC“, mat vilkų voljero atnaujinimui reikėjo beveik 5t cemento.

Sezono atidarymo metu tiek maži, tiek dideli lankytojai galėjo džiaugtis milžiniškais muilo burbulais, kuriais džiugino „Burbulų Dėdė“. Žinoma, zoologijos sodas nebūtų zoologijos sodas, jei jame nebūtų pačių egzotiškiausių gyvūnų. O kad su jais būtų galima susipažinti kuo geriau, šventės lankytojai turėjo išskirtinę progą sudalyvauti ekskursijose po zoologijos sodą ir sužinoti įdomių faktų apie čia gyvenančius gyvūnus!

Prie puikios šventės prisidėjo ir baikerių klubas „Vilkai MC“ pristatęs motociklų parodą, o Mechanizuotoji pėstininkų brigada „Geležinis vilkas“ demonstravo karinę techniką, kuri sulaukė didžiulio smalsuolių dėmesio. Taip pat „Robotikos akademija“ supažindino mažuosius zoologijos sodo lankytojus su Lego robotukais.