Paskelbta: 20 balandžio, 2020

Virtualus Lietuvos zoologijos sodo sezono atidarymas

Lietuvoje įvestas karantinas vienaip ar kitaip pakeitė kiekvieno iš mūsų gyvenimą. Tačiau Lietuvos zoologijos sodo gyvūnų prižiūrėtojai ir toliau eina į darbą ir laikydamiesi visų saugumo priemonių, rūpinasi mūsų visų mylimais gyvūnais.

Mūsų darbuotojai ir gyvūnai jau spėjo jūsų pasiilgti. Tikimės, kad ir jūs nekantraujate kuo greičiau vėl apsilankyti zoologijos sode, dėl to balandžio 24 d., penktadienį, virtualiai atidarysime 82-ąjį Lietuvos zoologijos sodo sezoną!

Kviečiame visus jus saugiai, neišeinant iš namų, gyvai stebėti Lietuvos zoologijos sodo gyvūnų pristatymus, dalyvauti piešinių konkurse ir pažinti nuostabius gyvūnus iš viso pasaulio, sprendžiant smagias užduotėles!

Balandžio 24 d. Lietuvos zoologijos sodo Facebook paskyroje tiesioginių transliacijų metu išvysite šiuos gyvūnų pristatymus:
10:00 val. Plėšriųjų žinduolių skyriaus gyvūnų prižiūrėtojai apie snieginius leopardus, lūšis, liūtus;
11:00 val. Kanopinių žinduolių skyriaus gyvūnų prižiūrėtojai apie žirafas, kengūras, zebrus;
13:00 val. Šaltakraujų gyvūnų skyrius apie roplius: balinius vėžlius, vandenines agamas, tinklinį pitoną ir kaimaninį krokodilą.
14:00 val. Paukščių skyrius apie skraidančius Egipto šunis, javinius ryžinukus ir agapornius.

Tiesiogines transliacija stebėk čia https://www.facebook.com/ZoologijosSodas/.

Visus mažus ir didelius mūsų zoologijos sodo bičiulius taip pat kviečiame dalyvauti piešinių konkurse pavadinimu „Mano mylimiausias laukinis gyvūnas“. Bus išrinkti net trys daugiausia „like“ paspaudimų surinkę piešiniai, kurių autoriai bus apdovanoti puikiais prizais, bet apie juos šiek tiek vėliau! Kokybiškas piešinių nuotraukas su autoriaus vardu, amžiumi ir trumpu komentaru, prašome siųsti mums žinute į Lietuvos zoologijos sodo Facebook paskyrą.