Paskelbta: 2 rugpjūčio, 2017

„Akordeono muzikos savaitės“ įžangai – trys scenos Lietuvos Zoologijos sode

Rugpjūčio 27 dieną, prasidedant „Akordeono muzikos savaitei“, Kaune įsikūrusiame Lietuvos zoologijos sode įvyks unikalus vienos dienos mini festivalis „Zoo Wonderland: nuotykiai laukiniame mieste“ su trimis scenomis, aibe pramogų ir pažinimo džiaugsmu. Projekto meno vadovas Martynas Levickis įsitikinęs, kad tai bus gera proga pristatyti akordeono muziką ne tik ją mėgstantiems suaugusiems, bet ir mažesniems lankytojams.

Renginio dieną zoologijos sode Kaune bus pastatytos trys atviros scenos. Viena jų – prie beždžionių karalystės, ten koncertuos veržlus kauniečių akordeonistų kvartetas Indeed“, kuris atliks populiariosios muzikos programą nuo „ABBA“ iki tango.

Antroji scena bus įkurdinta kupranugarių kaimynystėje. Joje koncertuos svečiai iš Latvijos – „Trio Mediante“, akordeonistas ir dvi solistės. Jų programoje – latvių liaudies ir įvairios pramoginės dainos.

Trečioji scena atsiras sodo apatinėje dalyje prie paukščių salos, kurioje – ir antys, ir pelikanai. Ten koncertuos pats Martynas Levickis kartu su energingu styginių kvartetu SinChronic“.

        

Prie paukščių – tąkart flamingų garde – Martynas jau yra grojęs festivalyje Vokietijoje. „Buvo įdomu ir keista koncertuoti taip arti gyvūnų, – pasakojo jis. – Šįkart labai aktyviai bendradarbiaujame su Kauno zoologijos sodo administracija, kad niekaip nepakenktume gyvūnams. Daug galvojome, kaip surengti tokį šaunų mini festivalį, fiestą, kuri skatintų bendruomeniškumą atsisukus į šeimą. Muzikos kupina diena zoologijos sode, su visomis pramogų priemaišomis, bus labai į naudą visiems. Grosime trijose scenose, pasirodymai vyks trumpai – kiekvienas iki 30 minučių, tačiau jie bus kartojami tris kartus: 13 valandą, 14.30 val. ir 16 val. Todėl klausytojų būrys, o jo tikimės nemažo, spės ir visus 3 koncertus išklausyti, ir gyvūnus aplankyti, ir papramogauti.“

Tądien zoologijos sode bus galima sutikti ir muilo burbulų pūtikus, mimus, išbandyti piešimą ant vandens. Veiks šeimos kūrybinė studija. Be to, bus vykdomos edukacinės programos, gyvūnų pristatymai, kuriuos ves zoologijos sodo darbuotojai. Taigi, bus proga ne tik pasižiūrėti į gyvūnus, bet ir daugiau apie juos sužinoti, galbūt ir pašerti ar paglostyti. Taip pat teritorijoje veiks maisto ar cukraus vatos vagonėliai, todėl sode bus smagu praleisti visą dieną.

„Man labai patiko šita idėja. Nežinau, kuris pirmas „užmetė meškeres“, bet man atrodo, kad viskas sklinda iš Martyno Levickio pusės. Jis prijaučia sodui, o tokiems žmonėms, kurie mus palaiko, niekuomet nesakome „ne“. Žinoma, mums reikėjo daug pastangų ir ryžto imtis tai įgyvendinti, tačiau mielai einame į tą meno ir sodo sintezę, – sakė Lietuvos zoologijos sodo direktorius Aurimas Didžiokas. – Tai vertinčiau kaip naujieną, nes pirmąsyk išbandysime koncertus per tris scenas. Bet gal tai – tik pradžia? Galbūt sode gali būti ir daugiau tokių renginių. Labai tikiuosi, kad toks mini festivalis sulauks žmonių dėmesio, pabuvę sode jie patirs kokybišką muzikos ir poilsio santykį. O mums bus įdomu įveikti tokį iššūkį ir tik belieka laikyti „špygas“, kad būtų geras oras ir gera nuotaika.“

„Zoo Wonderland: nuotykiai laukiniame mieste“ bilietai kainuoja nuo 6.90 iki 12.90 euro. Bilietus platina „Tiketa“.

>>> Specialius koncerto bilietus galite įsigyti čia  arba renginio dieną zoologijos sodo kasose<<<

DĖMESIO! Informuojame, kad rugpjūčio 27 d. zoologijos sodas dirbs, tačiau galios tik specialūs koncerto „ZOO wonderland: nuotykiai laukiniame mieste“
bilietai: 6,90 EUR (vaikams) ir 12,90 EUR (suaugusiems).
Į koncerto bilieto kainą įeina ir zoologijos sodo lankymo bilietas. Taip pat į sodą nebus galima patekti ir su iš anksto www.zoosodas.lt svetainėje įsigytais įprastiniais el. bilietais, anksčiau įsigytais vardiniais abonementais ir pakvietimais bei dovanų čekiais.