Paskelbta: 21 gegužės, 2016

Gyvūnų prižiūrėtojų diena

Lietuvos zoologijos sodas jau šį sekmadienį gegužės 22 dieną, 12 valandą  minės kasmetinę Gyvūnų prižiūrėtojų dieną, skirtą parodyti visuomenei, o koks gi iš tikrųjų gyvenimas verda zoologijos sode. Renginio metu kviesime susipažinti su ilgiausiai zoologijos sode dirbančiais gyvūnų prižiūrėtojais –

Vienas jų vardu Rimvydas, kuris zoologijos sode dirba jau net 29 metus ir kasdien savo dienas leidžia pažindamas ir rūpindamasis kanopiniais gyvūnais. Šventės metu gyvūnų prižiūrėtojas Rimvydas kuris visiems papasakos apie dykumų laivus – kupranugarius savo pristatymą ves nuo 14 valandos prie kupranugarių voljero.
Zoologijos sode dirbanti gyvūnų prižiūrėtoja Regina nė kiek neatsilieka nuo savo kolegos – zoologijos sode ji jau skaičiuoja 25 metus ir kaip pati teigia neįsivaizduoja savo gyvenimo be zoologijos sodo. Renginio dieną Regina kvies susipažinti su savo numylėtomis žuvimis ir nuo 12 valandos kvies visus sudalyvauti paskaitoje apie akvariumų įrengimą ir priežiūrą.

Gyvūnų prižiūrėtojų dienos metu bus galima susipažinti ir su naujai atėjusiais darbuotojais – Martynu ir Ilona, kurie zoologijos sode darbuojasi dar tik kelis metus, tačiau jau spėjo aktyviai patirti, koks gi įdomus tas prižiūrėtojo darbas zoologijos sode. Nuo 15.30 val. gegužės 22 dieną kviesime atvykti į zoologijos sodą ir susipažinti su gyvūnų prižiūrėtoju Martynu, kuris visiems papasakos apie plėšriuosius tigrus, o nuo 13 valandos susipažinti su gyvūnų prižiūrėtoja Ilona, kuri visiems papasakos apie savo globojamus egzotiškuosius zebrus.

Lietuvos zoologijos sodas jau šį sekmadienį gegužės 22 dieną, 12 valandą  minės kasmetinę Gyvūnų prižiūrėtojų dieną, skirtą parodyti visuomenei, o koks gi iš tikrųjų gyvenimas verda zoologijos sode.

Renginio metu kviesime susipažinti su ilgiausiai zoologijos sode dirbančiais gyvūnų prižiūrėtojais – Vienas jų, vardu Rimvydas, kuris zoologijos sode dirba jau net 29 metus ir kasdien savo dienas leidžia pažindamas ir rūpindamasis kanopiniais gyvūnais. Šventės metu gyvūnų prižiūrėtojas Rimvydas kuris visiems papasakos apie dykumų laivus – kupranugarius savo pristatymą ves nuo 14 valandos prie kupranugarių voljero.

Zoologijos sode dirbanti gyvūnų prižiūrėtoja Regina nė kiek neatsilieka nuo savo kolegos – zoologijos sode ji jau skaičiuoja 25 metus ir kaip pati teigia neįsivaizduoja savo gyvenimo be zoologijos sodo. Renginio dieną Regina kvies susipažinti su savo numylėtomis žuvimis ir nuo 12 valandos kvies visus sudalyvauti paskaitoje apie akvariumų įrengimą ir priežiūrą.Gyvūnų prižiūrėtojų dienos metu bus galima susipažinti ir su naujai atėjusiais darbuotojais – Martynu ir Ilona, kurie zoologijos sode darbuojasi dar tik kelis metus, tačiau jau spėjo aktyviai patirti, koks gi įdomus tas prižiūrėtojo darbas zoologijos sode. Nuo 15:30 Gegužės 22 dieną kviesime atvykti į zoologijos sodą ir susipažinti su gyvūnų prižiūrėtoju Martynu, kuris visiems papasakos apie plėšriuosius tigrus, o nuo 13 valandos susipažinti su gyvūnų prižiūrėtoja Ilona, kuri visiems papasakos apie savo globojamus egzotiškuosius zebrus.