Paskelbta: 3 spalio, 2018

Pasaulinė gyvūnijos diena – egzotiškiausioje Kauno vietoje

Spalio 4 d. minima Pasaulinė gyvūnijos diena. Šią dieną Lietuvos zoologijos sodas skatina visą dėmesį skirti mūsų uodeguotiesiems (ir ne tik) draugams – gyvūnams ir ta proga jau šį sekmadienį (spalio 7 d.) kviečia į renginį, skirtą zoologijos sodo gyventojams.

Nuo 12 iki 16 val. Lietuvos zoolgijos sode vyks įvairios edukacijos ir žaidimai, skatinantys pažinti gyvūnus, sužinoti, kur jie gyvena ir kuo skiriasi vieni nuo kitų. Be to, lankytojai turės galimybę sužinoti, kas yra kaniterapija, susipažinti su terapiniais šunimis, o tropinių paukščių paviljone šventės svečių lauks nuostabaus grožio iliustracijų paroda apie paslaptingą bičių gyvenimą iš „Debesų ganyklų“ knygos „Bitės“. Taip pat 13 val. vyks edukacija „Mažas vabaliukas – didelė svarba“, kurios metu lankytojai galės sužinoti apie labai retą, tačiau čia pat, Kauno Ąžuolyne, gyvenantį niūriaspalvį auksavabalį. O 14 val. bus vedama edukacija svarbi kiekvienam, kuris augina net mažiausią gyvūnėlį – „Gyvūnų laisvės“. Prie žirafų Griaustinio ir Nino voljero apie 13 val. turėtų būriuotis fotografijos mėgėjai, nes fotomeno festivalis „Kaunas Photo“ pristatys Anup Shah parodą „Migracijos“. Žinoma, visą dieną lankytojai taip pat galės džiaugtis įdomiais gyvūnų pristatymais ir gyvūnų prižiūrėtojų pasakojimais, o kad nereiktų laukti eilėje, raginama bilietus įsigyti internetinėje svetainėje.

Pasaulinės gyvūnijos dienos proga Lietuvos zoologijos sodas suteikia galimybę prisidėti prie egzotiškiausių gyvūnų Kaune gerovės. Iki pat gruodžio 21 d. visi norintys padėti gyvūnams gali skambinti ar siųsti SMS, įrašę žodį ZOO numeriu 1402 ir taip paaukoti 1,5 €. Už surinktus pinigus, ketinama atnaujinti vandens paukščių voljerą, mat ši zoologijos sodo dalis nebus įtraukta į planuojamą rekonstrukciją.