Paskelbta: 4 rugsėjo, 2017

Šį penktadienį – galimybė pamatyti naktinį zoologijos sodą

Jau šį penktadienį, rugsėjo 8 d., Lietuvos zoologijos sodas kviečia visus gyvūnų mylėtojus apsilankyti bene laukiamiausiame metų renginyje „ZooNaktis“, kuris tradiciškai sulaukia didžiulio lankytojų susidomėjimo. Tai ne tik pasivaikščiojimas zoologijos sode naktį, bet ir galimybė dalyvauti ekskursijoje bei sužinoti, kaip naktį leidžia gyvūnai.

Terariumo gyvūnai, tigrai, liūtai, šikšnosparniai… Visi pasiruošę lankytojams atskleisti, koks yra jų naktinis gyvenimas! Šiais metais Lietuvos zoologijos sodas siūlo naktiniams lankytojams skirstytis į dvi grupes: pirma grupė tie, kurie nori ne tik pasivaikščioti po zoologijos sodą, daugiau sužinoti apie gyvūnų elgseną nakties metu, bet ir atlikti tam tikras, aktyvaus laisvalaikio organizatoriaus „Dayout.lt“ parengtas užduotis; antra grupė – dalyviai, kurie nori praleisti naktį zoologijos sode be aktyvių užduočių.

Abiejų grupių naktinėtojams užduočių ir staigmenų taip pat yra paruošę „Čiulba ulba“ bei „Pramogos Birštone“ kolektyvas. Be to, labai tikėtina, kad „ZooNakties“ dalyviai sutiks ir ypatingą Miško Fėją, kuri atkeliaus net iš VDU Kauno botanikos sodo!

Svarbu yra tai, jog bilietai į šį išskirtinį renginį yra parduodami iš anksto ir tik Lietuvos zoologijos sodo kasose. Saugumo sumetimais, bilietų skaičius į „ZooNaktį“ labai ribotas, todėl norint spėti į pasirinktą srautą (20 val. arba 22 val.) ir grupę (aktyvią arba neaktyvią), reikėtų nemiegoti ir tuoj pat keliauti jų įsigyti. Bilietų kaina suaugusiems – 8 €, o vaikams – 5 € (vaikai iki 5 metų – neįleidžiami). Renginio dieną bilietus bus galima įsigyti iki 18 val. Po 18 val. bilietai nebus parduodami.