Paskelbta: 3 rugsėjo, 2016

ZOONAKTIS

Ar kada buvote zoologijos sode naktį? Ar žinote, ką sutemus veikia tigras, žirafa ar liūtas? Jau rugsėjo 9 dieną, visi norintys, galės patys išbandyti savo jėgas ir patirti begalę ekstremalių įspūdžių. Kad būtų drąsiau, pasiimkite draugą, ir susitinkame rugsėjo 9 dieną zoologijos sode!

Jau ketvirtą kartą lankytojai yra kviečiami dalyvauti unikaliame renginyje – ZOONaktis. Renginio metu netrūks išbandymų, įdomybių ir ekstremalių pojūčių – ar turėsite drąsos naktį pažvelgti tigrui į akis? Jau rugsėjo 9 dieną renginio dalyviai galės patys išbandyti savo jėgas ir patirti begalę ekstremalių įspūdžių. Garantuojame, kad renginys ZOOnaktis suteiks nepamirštamus įspūdžius tiek dideliems, tiek ir mažiems lankytojams.

Sveikiname įsigijus bilietus į ZOOnaktys!

Taigi trumpa informacija įsigijusiems bilietus į zoo naktis:

1. Visi renginio bilietai išparduoti. Vietoje papildomų bilietų įsigyti nebus galimybės. Kasos nedirbs!
2. Įsigiję renginio bilietą, patekote į pirmą arba antrą srautą. Prie bilieto gavote informacinį lapelį su informacija į kurį srautą patekote. Prašome laikytis priskirto srauto ir į renginį registracijai atvykti nurodytu vėlesniu laiku.  Antro srauto bilietams, nebus galimybės patekti į pirmą srautą.
3. Pirmo srauto registracija vyks  19.30-20.00 val. Į teritoriją su naktinės ekspedicijos vedliais įžengsite 20.00 val. Prašome nevėluoti pirmo srauto  dalyvių registracijai!
4. Antro srauto registracija vyks 20.30 – 21.30 val.  Į teritoriją su naktinės ekspedicijos vedliais įžengsite 21.30 val. Prašome nevėluoti antro srauto  dalyvių registracijai!
5. Savo dalyvavimui patvirtinti reginyje, registracijos metu prašysime pateikti įsigytą išankstinį bilietą.
6. Nepateikus išsankstinio bilieto registracijos metu, asmuo į renginį, zoosodo teritoriją neįleidžiamas!
7. Vienas bilietas galioja vienam asmeniui.
8.Įsigydami bilietą ir įeidami į teritoriją,įsipareigojate, kad laikysitės lankytojo taisyklių. Su taisyklėmis rekomeduojame susipažinti čia
9. Taip pat renginio metu įsipareigojate klausyti naktinės ekspedicijos vedlio nurodymų: nešūkauti, neiti į neleistinas zonas, neatsiskirti nuo grupės ir kt.
10. Naktinės ekspedicijos trukmė apie 2-2,5 val.
11. Nedalyvavus renginyje, pinigai negrąžinami.